Harry Potter
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Harry Potter

Aici toti fanii Hp sunt bine veniti
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Cate carti HP ati citit sh de cate ori?

In jos 
+4
Pisica Magica
Fleur Delacour
Admin
Aida-chan
8 participan?i
AutorMesaj
Aida-chan
Anul 1
Aida-chan


feminin
Numarul mesajelor : 9
Varsta : 31
Casa : Cercetasi
Data de inscriere : 04/03/2008

Cate carti HP ati citit sh de cate ori? Empty
MesajSubiect: Cate carti HP ati citit sh de cate ori?   Cate carti HP ati citit sh de cate ori? EmptyMar Mar 04, 2008 8:34 pm

Eu..le-am citit pe toate..pe primele 6 de cate 2 ori,iar pe ultimul doar o data..insa il voi reciti in curand>Smile

voi?Smile
Sus In jos
http://aida-puffy.hi5.com
Admin
Admin



masculin
Numarul mesajelor : 27
Varsta : 28
Casa : Viperini
Data de inscriere : 04/03/2008

Cate carti HP ati citit sh de cate ori? Empty
MesajSubiect: Re: Cate carti HP ati citit sh de cate ori?   Cate carti HP ati citit sh de cate ori? EmptyMier Mar 05, 2008 5:51 pm

Eu le-am citit doar pe primele 5, si hp 7. Pe hp 6 nu-l am offf, e o sa fac eu rost si am sa-l citesc, nu este o problema asta.
Sus In jos
https://hphogwarts.forumgratuit.ro
Fleur Delacour
Sef de Casa
Fleur Delacour


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 33
Casa : Viperini
Data de inscriere : 05/03/2008

Cate carti HP ati citit sh de cate ori? Empty
MesajSubiect: Re: Cate carti HP ati citit sh de cate ori?   Cate carti HP ati citit sh de cate ori? EmptyMier Mar 05, 2008 10:10 pm

am citit toate cartile (inclusiv vol.7) de cel putin 2 ori....dar pe Prizonierul din Azkaban si pe Talismanele Mortii de vrio 3-4 ori...Very Happy
Sus In jos
Pisica Magica
Admin



Numarul mesajelor : 20
Casa : Cercetasi
Data de inscriere : 06/03/2008

Cate carti HP ati citit sh de cate ori? Empty
MesajSubiect: Re: Cate carti HP ati citit sh de cate ori?   Cate carti HP ati citit sh de cate ori? EmptyVin Mar 07, 2008 4:46 pm

Da ma rog ... probabil o sa ziceti ca sunt cam zuzu , dar am citit primele 5 carti de vreo 5 ori, cartea 6 de vreo 3 ori, iar ultima de doua ori.
Sus In jos
Karla Johnson
Anul 1
Karla Johnson


Numarul mesajelor : 7
Casa : Cercetasi
Data de inscriere : 06/03/2008

Cate carti HP ati citit sh de cate ori? Empty
MesajSubiect: Re: Cate carti HP ati citit sh de cate ori?   Cate carti HP ati citit sh de cate ori? EmptyVin Mar 07, 2008 5:29 pm

Pai.. Le-am citit pe toate de minim 3 ori, maxim chiar habar nu am Smile Probabil ca de 6 ori maxim. Pe IV cred ca l-am citit de cele mai multe ori, iar pe VII nu l-am citit decat odata [hate that book..rawwr -_-].Oricum, am de gand sa le mai citesc de mult ori, exceptie facand 7-le, pe care pur si simplu il urasc. Mad
Sus In jos
Andru Hermione
Anul 1
Andru Hermione


Numarul mesajelor : 5
Casa : Cercetasi
Data de inscriere : 08/03/2008

Cate carti HP ati citit sh de cate ori? Empty
MesajSubiect: Re: Cate carti HP ati citit sh de cate ori?   Cate carti HP ati citit sh de cate ori? EmptyMar Mar 11, 2008 8:43 pm

Eu le`am citit pe toate 7 ... de cel putin 2 ori fiecare de la cap la coada. Dar de exemplu, la cartea a 3a sau I , pe fiecare le`am citit de vreo 6-7 ori Very Happy....
In general, eu recitesc capitolele... cool Wink
Sus In jos
http://h2o-x.wikiforum.ro/index.htm
Johanne MangaToons
Sef de Casa
Johanne MangaToons


Numarul mesajelor : 6
Casa : Astropufi
Data de inscriere : 11/03/2008

Cate carti HP ati citit sh de cate ori? Empty
MesajSubiect: Re: Cate carti HP ati citit sh de cate ori?   Cate carti HP ati citit sh de cate ori? EmptyMier Mar 12, 2008 9:24 pm

Si eu le-am citit pe toate 7 Very Happy . Cred ca pe toate le-am citit de vreo 2-3 ori Smile
Sus In jos
Bellatrix Lestrange
Anul 1



Numarul mesajelor : 7
Casa : Viperini
Data de inscriere : 16/03/2008

Cate carti HP ati citit sh de cate ori? Empty
MesajSubiect: Re: Cate carti HP ati citit sh de cate ori?   Cate carti HP ati citit sh de cate ori? EmptyDum Mar 16, 2008 6:42 pm

poi pe toate volumele exceptant volumul 7 le-am citi de 5-6 pri ,iar pe ultimul decat o data dar o sa il mai citesc io si pala de vreo cateva ori pana il memoorez! lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cate carti HP ati citit sh de cate ori? Empty
MesajSubiect: Re: Cate carti HP ati citit sh de cate ori?   Cate carti HP ati citit sh de cate ori? Empty

Sus In jos
 
Cate carti HP ati citit sh de cate ori?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Harry Potter :: Harry Potter :: Carti Hp-
Mergi direct la: